Üyelik Koşulları

Üyelik Sözleşmesi

1. İşbu Üyelik Sözleşmesi www.folkitap.com ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle www.folkitap.com olarak anılacaktır) tarafından, www.folkitap.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2. www.folkitap.com, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3. www.folkitap.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4. Üye kendisinin belirleyeceği bir "şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. www.folkitap.com üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. www.folkitap.com, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.folkitap.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. "Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5. Üye, www.folkitap.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.folkitap.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6. Üye,www.folkitap.com üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, www.folkitap.com tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

7. Üye, tüm hakları www.folkitap.com’a ait olan ve www.folkitap.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8. www.folkitap.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. www.folkitap.com’un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.folkitap.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.


9. Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka www.folkitap.com stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.


10. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.

11. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

12. Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

13. www.folkitap.com dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.